,,Svět není továrna na splněná přání."

1. Dračí světy

18. dubna 2014 v 16:26 | CrazyPurpleSnowman |  My stories
Ahojky,
mám tady pro vás novou fantasy povídku.Jinak jestli by jste chtěly napsat nějakou na přání napište do komentů.Je to několikadílovka kdyby jste mněli nějaký nápad napište do komentů :D
Jak už název napovídá,bude povídka o dracích.tahle trošku kratší,ale snad bude slíbit.Případně zanechejte koment.Díky
CrazyPurpleSnowman

Šla jsem ze svého oblíbeného nákupního centra domů.Netěšila jsem se.Co mně taky doma čeká? Nic moc tři bratři,bláznivá sousedka a malí stísněný pokojík.Snad jediné na co jsem se mohla těšit byl můj husky Tobby.Moc peněz jsem nemněla,tak jsem si toho nemohla moc dovolit.Koupila jsem si staré otrhané džíny v sekáči a tenisky u ťamíků.
Snažila jsem se nepozorovaně proklouznout zahradou a nepozorovaně se dostat dovnitř,ale nepodařilo se.Všimnul si toho moje dvojče Ryan.Jsme si bohužel celkem podobní.Máme stejné hnědé vlasy-teda vlastně měli jsme - obarvila jsem si je na světle modrou.Kromně Ryana mám ještě staršího bráchu Jamese a mladšího Iana.Šla jsem do svého maličkatého pokojíku a uklidila si svoje ,,úlovky".Tobby mně zrovna nadšeně vítá.Vzala jsem si svůj skicák a blog vyrazila s Tobbíkem do lesa.Ješte jsem si skočila do kuchyně pro jablko.
Na lístečku na lednici bylo:
Zítra přijede babička Marie.Dojet pro ní.
Koupit
mouka
šlehačka
maso
máslo
rohlíky
To je mamce podobný,vždycky si na ledničku píše to,co potřebuje.Vzala jsem si jablko a flašku vody a vyšla.Chtěla jsem namalovat vyhlídku z mého oblíbeného opuštěného místečka.Musela jsem se vždy probojovat houšítm,ale stálo to za to :D
Byla jsem asi tak v půlce cesty,když jsem si vzpomněla,že jsem paní Vránové slíbila pomoc s úklidem kuchyně.Rychle jsem zavolala Tobbyho a pospíchala domů.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Beth Beth | 18. dubna 2014 v 21:45 | Reagovat

Pěkně napsané, jen jsi to mohla udělat delší ;-) Jinak, jsi ta, která si myslím, že jsi? :D

2 CrazyPurpleSnowman CrazyPurpleSnowman | 18. dubna 2014 v 22:35 | Reagovat

[1]: Deenie? Jop:-)

3 Gil Gil | Web | 10. června 2014 v 22:05 | Reagovat

Nádhera!!! :-)♥ Bude prosím pokračovat? Už teď jsem si hrozně oblíbila hlavní hrdinku i Tobbyho :-)
S nej kamarádkou jsme dřív hrozně rády hrály pc hru Heroes of might and magic. Byla úžasná, prostě něco pro nás! Jednorožci, pegasi a hlavně draci - nejlepší byli azuroví draci - ti byli nádherní!! Pak keltští zelení a zlatí - oboji moje zlatíčka!! Taky tam byli cool černí a strašidelní bone-dragons a ghost-dragons :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama