,,Svět není továrna na splněná přání."

4. Ptačí dáma

30. října 2014 v 19:44 | CrazyPurpleSnowman |  My stories
Ahojky,
tady máte ode mne další díl povídky. Na ty minulé jste napsali samé pochvalné komentáře, za což jsem moc ráda, uvažuju, že na Halloween napíšu nějakou speciální horrorovou. Mimochodem, slavil ho někdo? Já byla bohužel v nemocnici, když oslavovali ve škole a jestli, za co jste šli? Můj brácha za pračku :D Slušelo mu to :D

Vrátila jsem se společně s Niou do našeho království

Můj pokoj byl doslova v troskách! Rozházené štětce, barva, papíry, gumičky, prostě všechno. Dokonce i křečci byli vypušteni a zalezlí pro jistotu pod skříní. Tvalo mi celkem dlouho, než jsem je uklidnila a vylákala ven. Kdo ale mohl takovouhle zrůdnost provést? Odpověď jsem našla na stěně, bylo na ní napsáno Arianna.
Svolala jsem ,,lesní poradu". Ta věc s vetřelci se musela vyřešit, protože co nevidět by sem mohli chodit turisti, aby tu ,,lesní holku" spatřili. Přišlo hodně zvířat. Smečka vlků, toulaví pejsci bez domova, kteří tu s námi žili, toulavé kočky s podobným osudem, ptáci, jeleni a laňky, králíčci, myšky a mnoho dalších.
,, Moji přátelé, svolala jsem vás tu sem protože, se nám tu množí vetřelci. Musíme náš les bránit! Proto navrhuji hlídky, budeme se na nich podílet všichni, kteří můžeme. Souhlasíte se mnou?" Ozvalo se mňoukání, pískání, štěbetání a kopání, což jsem brala jako souhlas.
,, Vlci, psi a kočky si část lesa po mé pravici, jeleni, kozlík, laňky a ostatní býložravci les po mé pravici. Ptáčkové budou mít na starosti oblohu a také včastné varování, abychom se mohli připravit k obraně či útoku. Lišky potom severní cíp a divoká prasata dolní palouk a jižní houští, vydry a další vodní tvorové hlídejte cesty kolem potoku, ostatní prosím hlídejte cesty. A teď kdo z koho" dokončila jsem a zvířata ,,zajásala".
Já jsem si šla připravit svoje zbraně, které jsem si za tu dobu, co tu jsem stihla vyrobit. Nikdy jsem je sice nepoužila, protože mne všichni tvorové v tomto lese mají rádi a já je, ale jeden nikdy neví. Patřil mi luk s několika šípy a oštěp o délce paže. Připravila jsem se na obchůzku a vyrazila. Zvířata hlídají kraje lesa, ale já mám na starosti celý vnitřek. Při obchůzce se ke mě připojila moje milovaná Nia. Nikdy mne v ničem nenechala samotnou, vždy mi pomohla. Staráme se o sebe navzájem a nikdy nikomu nedopustíme, aby ublížil té druhé! Chvilku jsme šly. Pak jsem ale uslyšela jemné zavytí. Nečekala jsem, že se vetřelci objeví tak brzo. ihne jsme se rozeběhly, musela jsem chvilkami zpomalovat, protože Nia už není nejmladší a já se bála, aby se jí něco nestalo. Dorazily jsme na místo. Psovití drželi uprostřed kruhu vysokou postavu. Když jsem přišla blíž, poznala jsem v ní Violu. Mávla jsem na mladého vlka jménem Axel a vstoupila do kruhu k Viole.
,,Co tu ještě chceš? Jak se opovažuješ po tom co jsi udělala vkročit na půdu mého lesa. Já jsem tě varovala! Stačá mávnout rukou a tihle vlci tě rozsápou na maličké kousíčky."
,,Já jsem to nechtěla prozradit, prostě mi to vyklouzlo." řekla vyděšeně
,,Vyklouzlo? Vyklozlo?!" vykřikla jsem
,,Jedna holka ve škole se pořád něčím vychloubá a já jí chtěla trumfnout a tím si ve škole zvýšit popularitu jako v nějakém pitomém filmu. Byla jsem pitomá. Mrzí mě to."
,,Jo o škole jsem už něco málo slyšela." zabručela jsem
,, Já se strašně omlouvám. Mrzí mě to, mimochodem od tebe taky nebylo zrovna hezké to s mím pokojem, je zničený."
,, Dostalo se ti varování"
,,Dobře tedy, já se ti pokusím pomoct s tvojí situací a ty mi pomůžeš s pokojem. Platí?"
Zamyslela jsem se
,,Platí"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 31. října 2014 v 8:00 | Reagovat

krása, moc se mi líbí, jak vždycky popisuješ, kolik různých tvorů v lese žije :-) a holky už se trochu kamarádí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama