,,Svět není továrna na splněná přání."

Happy Halloween

31. října 2014 v 21:03 | CrazyPurpleSnowman |  My diary
Šťastný Halloween moji milý přátelé,
mím snem je být v Americe při tomhle úžasném svátku, pozorovat koledující děti (nebo se k nim přidat), vdechovat podzimní vzduch nabitý emocemi, nebo trošku pozlobit :D Každý svátek má svou vlastní atmosféru a každý člověk ji vnímá zcela jinak. Já mám například Halloween (Dušičky chcete-li) spojen s legračními převleky, vůní svíček, mihotání lampionků ve tmě, nadšené dětské tváře plné očekávání, prostě takhle. Nebo s Vánoci (vím že tenhle článek je věnovaný Halloweenu, ale Vánoce mají taky svou atmosféru), jen si na ně vzpomenu, už cítím vůni skořice a jehličí, slyším praskání v kamnech a bratrův smích, vidím pestrobarevné balící papíry a mumraj všude, kde se podívám, ale když vejdu do lesa, zmocní se mne nepopsatelný klid. Když mám štěstí, je bílý. Neslyším nic jiného, než vlastní dech a občasné šumění stromů, cítím chlad na své tváři, užívám si to. Tenhle klid je ta nejlepší atmosféra, kterou mohu prožít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 4. listopadu 2014 v 10:02 | Reagovat

"ale když vejdu do lesa, zmocní se mne nepopsatelný klid. Když mám štěstí, je bílý. Neslyším nic jiného, než vlastní dech a občasné šumění stromů, cítím chlad na své tváři, užívám si to. Tenhle klid je ta nejlepší atmosféra, kterou mohu prožít." - tohle je nádherné♥

Na Dušičkách miluji, jak všude, úplně všude voní chryzantémy :-)
Na Halloweenu se mi líbí dýně- že lidi vystaví den svoje bezva výtvory a chválí si je navzájem a víc spolu mluví a tím je hezčí atmosféra, a jak to baví děti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama