,,Svět není továrna na splněná přání."

Listopad 2014

8. Ptačí dáma

25. listopadu 2014 v 14:43 | CrazyPurpleSnowman |  My stories
Ahojky,
tady na vás čeká další díl :D Omlouvám se za ty uvozovky, píšu na mobilu a ten zřejmě považuje za velmi vtipné dávat uvozovky tan, kam nepatří, takže jsem to musela vyřešit takhle:-(

Soutěž vyhlášení

21. listopadu 2014 v 11:49 | CrazyPurpleSnowman |  Soutěže
Ahojky,
přidávám vyhlášení mojí povídkvé soutěže ( teda jestli se tomu tak dá říkát). Jediný člověk, který se přihlásil byla Babu (http://winx-charmix.blog.cz/) s povídkou Vlčí instinkt ( můžete přečíst v celém článku). Mě se moc líbí, je skvělá. Má pro vlky slabost a miluju úplně všechno, co s nimi souvisí :D Babu tedy vyhrává 2 týdny reklamy na mém blogu, škoda, že se nepřihlásil někod další, ale plánuju další soutěž kolem Vánoc, kdyby někdo chtěl :D Bohužel mi nejde jí sem dát celou, ale i to, co jde je moc hezké.

7. Ptačí dáma

17. listopadu 2014 v 21:34 | CrazyPurpleSnowman |  My stories
Ahoj,
další díl povídky. Upřímně nevím, ja jí dál rozjet, jistě mám pár nápadů, ale ty je třeba zrealizovat, takmjsem trošku zrychlila běh událostí, protože se předtím nic průlomového nestalo.

Modrák Tužkovič vs. Kočkzilla

17. listopadu 2014 v 21:06 | CrazyPurpleSnowman |  My diary
Ahoj,
dneska je svátek. Tak jsem se těšila, že budu mí volný počítač, že mne dost vyděsilo, když jsem vedle slyšela bráchu. Jebom připomínám má povídková soutěž je do 20. listopadu a pokuď vím, přihlásil se jen jeden člověk. Škoda. Dopoledbe ke mně zase přišla Miuna a dožadovala se pozornosti tím, že si lehla přímo na učebnici, ze které jseem se učila. Samozřejmně jsem neměla to srdce ji vyhnat, tak tam leži doteď. Taky jí chytla hravá, tak se grrhala na mojí tužku, na jejímž konci jsou barevná pírka. Chudinka je teďka pěkně opelichaná (Tužka, ne Mia) :-) Pro jistotu jsem tedy vzala modrou pastelku a pojmenovala ji Modrák Tužkovič a útočila s ním na obávanou Kočkzillu. Komentovala jsen to větami typu " Tužkovič útočí na oevou tlapku a.... je chycen. Je to konec legendárního kočkobijce Tužkovice?" a podobně hyla to docela legrace. Chudáka Modráka jsem nakonec musela vyhodit, Kočkzilla zase zvítězila.x

Skleněné peklo

16. listopadu 2014 v 17:25 | CrazyPurpleSnowman |  My diary
Ahoj kolegové,
píšu přes mobil, takže se předem omlouvám. Zrovínka se koukám na Skleněné peklo. Děsivější než horror. Dopoledne jsem byla u babičky. Skvěle mi namasírovala nožky. Pracuje s energií - reiky a další. Moc na tyhle věci nevěřim,ale bylo to supr. Taky jsem se vozila na vozíku po obchoďáku. Koukala jsem trochupo vánočních dárcích. Doufám, že budu brzo chodit, abych mohla nakupovat:-) Tak ahoj Miláškové

Nůůůůůda

15. listopadu 2014 v 18:58 | CrazyPurpleSnowman |  My diary
Ahoj,
naprosto nevím, o čem psát, nudím se. Dneska jsem byla s kamarádkou venku a potom jsme u ní doma probíraly dárky na Vánoce. Já se bohužel v dohledné době nikam nedostanu. Copak děláte vy? Jinak jen připomínám povídková soutěž je do 20. listopadu a zatím se nepřihlásil bohužel nikdo. Ve stejný den je v kinech Cinestar premiéra filmu Hunger Games Síla vzdoru 1. část (http://hradec.cinestar.cz/datumy.php?tprID=676&jazyk=1). Snad přemluvím mamku, aby mne tam pustila. Miluju tuhle knižní sérii. Tak snad se dokopu k tomu, abych napsala další díl ptačí dámy.

Další zvláštní sen

11. listopadu 2014 v 15:33 | CrazyPurpleSnowman
Cawky,
zdál se mi nadmíru zvláštní sen. Zase. Co to se mnou sakra je? To se mi nemůžou zdát normální sny, že utíkám, padám, nebo další pitomosti? Někdy se mi stává, že když se mi sen nelíbí, tak vím jak ho zastavit, v tom snu začnu divoce třepat hlavou a probudím se. Co to? Taky nevím. Nebo se mi stalo, že se mi zdál sen ve snu, nebo že jsem věděla, že to co se děje není skutečné, ale jen pouhý sen. každopádně je to pro mne velice zajímavé a teď k tomu, proč tohle píšu.

Válení se a Hobit

8. listopadu 2014 v 13:51 | CrazyPurpleSnowman |  My diary
Nazdárek,
jak už naznačuje nadpis, tak jsem se jen válela a četla Hobita. Musím uznat, že je to moc dobrá knížka a někdy bych měla mrknout na film. Moje kočka s mňoukáním přišla k počítači a lehla si přímo na klávesnici a ,, Drbej mne". Neměla jsem to srdce jí odstrčit, tak jsem posunula klávesnici a psala přes ní. Potom si šla lehnou o kousek vedle, naštěstí.
Nic moc se mi nedělo, začínám se hodně nudit.
Posílám obrázek, nevím jak vy, ale já s ním souhlasím, moje slova. Prosím berte překlad s rezervou.
Nemám poblém s tím, že moje oblíbené postavy nejsou skutečné
je to ten, že já jsem skutečná
nechci být skutečná
to, co si zoufale přeju je být fiktivní s nimi
není to tím, že bych je chtěla tady, v tomhle lidském a obyčejném světě
chtěla bych se k nim přidat v jejich extra obyčejném

Hvězdy nám nepřály - John Greene

8. listopadu 2014 v 13:40 | CrazyPurpleSnowman |  Recenze
Zdravím kolegové,
mám tu pro vás recenzi knížky Hvězdy nám nepřály od Johna Greena. Je už hodně málo teenagerů, kteří nečetli knihu nebo neviděli film. Mimochodem lepší je vždy knihu přečíst jako první!!!

6. Ptačí dáma

5. listopadu 2014 v 19:23 | CrazyPurpleSnowman |  My stories
Zdravím moji geniální přátelé,
tak jsem se dokopala k dalšímu dílu povídky. Rozhodla jsem se nechat obrázek z minula, protože jak už jsem řekla si myslím, že sedí na Ariannu nejvíc.
Užijte si jí