,,Svět není továrna na splněná přání."

Vlčí sen

3. listopadu 2014 v 15:57 | CrazyPurpleSnowman |  Vlci
Ahoj.
chtěla jsem přidat svůj sen. Všechny moje sny jsou hoooodně švihlý, takže se jen smějte :D
Jenom upozorňuju, že jak se jen zdá ten sen nereálný, tak se mi doopravdy zdál, proč bych to sem jinak psala?
PS:Pardon, že to vytahuju, ale myslíme, že naše kočka má blechy. Máte někdo zkušenosti? Např. jak je poznat atd.? Dík

Byla jsem s dalšími třemi postavami v nějaké jeskyni a pomalu jsme vycházeli. V tom se otočil jeden malý kluk a řekl
,,Teď to bude legrace, budou se totiž vybírat elementy."
Nevím jak, ale věděla jsem, že mluví o tom, jak se každý z nás proměňuje ve zvíře a teď se vybee i určitý element, který ovládá. (Ty fantasy knížky mi vážně lezou na mozek) Došly jsme někam (nevím kam) a někdo rozhodil čtyři náramky značící elementy, Já získala vodní, vždycky jsem chtěla ovládat tenhle element. Potom jsme se záhadně ocitli v lese, u cesty s nějakým mužem. Zase nevím jak, ale věděli jsme, že nás sleduje. Něco nám vyprávěl. Byla tam kaluž a já se pokusila z vody vytvořit postavu malého vlčka. Povedlo se a hned jak se to stalo, narostly mu chlupy, měl normální očka a uši a místo vody bylo prozatím maso. Poslala jsem ho proti tomu muži. Vlček se rozeběhl, narazil do něj a rozprskl se na milion malých kapek. muž se otočil a něco mi říkal. Potom jsme se ocitli na jiné cestě se spoustou lidí na jedné straně a na druhé byl ten muž a žena, která patřila k němu. Nevím proč, ale z nějakého důvodu mne to strašně dopálilo. Proměnila jsem se ve vlka (Bylo to úžasné, ale jediná vada je, že ve snech jako ,,vlk" špatně běhám), jakž takž k nim doběhla a zaútočila na ženu. ta na mne začala řvít jménem, které si nepamatuji a říkala že jsem se proměnila zpátky (Vím, je to bláznivý). Byla jsem tedy nahá. Potom jsem byla v nějaké budově. Sama. Mluvila jsem do telefonu a nadávala, že se mi někdo vloupal do laboratoře a vypočítávala důležité doklady, které tam byly. Tak a takhle můj sen končí. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 4. listopadu 2014 v 9:50 | Reagovat

Máš perfektní sny :-)

2 Mirkalese Mirkalese | E-mail | Web | 27. července 2018 v 17:18 | Reagovat

Peels help to eliminate from the greater part age deficiencies dermatological layer. Procedures efficient at any time, shown for skin of any type. After light peeling disappear small wrinkles, skin area becomes young, smooth. Adaptation – 3 days. The middle peeling efficiently copes wrinkles (expression, age, smoothing hardly noticeable scars, eliminates age spots.
Adaptation – 7 days. Deep peeling doing in the beauty clinics. This is maximum effective procedure, although requires long term regeneration – about thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel>benefits of a chemical peel</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama