,,Svět není továrna na splněná přání."

Březen 2015

Pen friends?

6. března 2015 v 19:50 | CrazyPurpleSnowman
Ahoj,
cítím se provinile, tak se snažím alespoň někdy sem hodit nějaký článek. Rozhodla jsem se, že si najdu takzv. ,,přítele na dopisování". Už jsem přihlášená na postcrossingu, což je něco podobného, ale není to tolik na navazování přátelství.
Takže jsem se zaregistrovala na interpals.net a začala jsem si psát s jednou holkou z Malaysie (to všechno dneska přátelé) a začala hledat nějké lidi, kteří se zajímají o takzv. ,,snail pen mail" což je vlastně dopisování přes poštu (snail- šnek) a snail, protože je to pomalejší než maily, ale podle zase o něco autentičtější. Potom mi na facebooku jedna slečna nabídla, že mi pošle něco, čemu se říká friend book či co, nemám tušení, o co se jedná, ale prý by tam měly být nějaké adresy, kam bych mohla napsat. Prý mi to v pondělí dá na poštu (nemůžu se dočkat) :D

ŽIVÁ

4. března 2015 v 19:05 | CrazyPurpleSnowman
Ahojky jsem zase tu, po velmi dlouhé době, takže se omlouvám, jestli jsem prošvihla něco hodně důležitého. Jianak nejnovější zprávy. Svoji povídku jsem začala dávat na Wattpad a tam s ní budu pokračovat (a s většinou dalších). Jinak do Prahy přijede Lindsey Stirling, když jsem to slyšela v rádiu, tak jsem málem proskočila stropem. Samozřejmně jsem si musela ještě dneska koupit lístky a nemůžu se dočkat. O Lindsey vím jenom díky Babu, takže jsem tvým nekonečným dlužníkem a celoživotním otrokem nebo něco na ten způsob. Taky jsem začala s kočkou cvičit klikrtrénink, tak mi držte palce.